Hesaplamalar
 Ana Sayfa > Hesaplamalar
Hesaplama Araçlarını Kullanarak, Bir Çok Sağlık ve Gebelik Hesaplamalarını Online Gerçekleştirebilirsiniz,Bu Hesaplamalar Size Ön Bilgi Verecektir, Kesin Sonuçlar Ancak Bir Hekim ve Teknik Analizler İle Mümkün Olabilir. Sistemimizdeki Bu Hesaplamalar Maksimum % 5 Sapma Oranı Görülebilir ve Herzaman Kesin Sonuçları Vermeyebilir.

İdeal Kilo Yaş hesaplama
Beden Kitle İndeksi Renk Körlüğü Testi
Bazal Metabolizma Dünya Hastalık - Vefat Hesaplaması
Ölçüler Bebeğim Ne Zaman Doğacak
İdeal Nabız hesaplama Bebeğinizin Aşı Zamanını Hesaplayın
Kalori İhtiyacı Gebelikte Almanız Gereken Kiloyu Hesaplayın
Aktivite / Kalori Cetveli Gebelik Haftalarına Göre Fetus Ağırlığı
Besin Piramidi Gebelik İçin Uygun Günlerinizi Hesaplayın
Protein İhtiyacı Bebeğinizin Kilosunu Hesaplayın
Vücut Yağ Oranı Bebeğinizin Gelişim Aşamaları
Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı Bkz. Tıbbı Sorumluluk Reddi.Bu hesaplamalar için uzmantabip.com sitesinden faydalanılmıştır.
  Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz


2011 Kavaklı 3 Nolu Aile Sağlığı Merkezi / dizayn Faga Tasarım.